Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 17 do 23-12-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00-07:00

CrossFit

Skowron

07:00-08:00

CrossFit

Skowron

12:00-13:00

CrossFit

Skowron

16:00-16:30

NoLimit Teens

Tomek

16:30-17:00

NoLimit Teens

Tomek

17:00-18:00

CrossFit

Mateusz

17:00-18:00

CrossFit Kids 3-5

Tomek

18:00-19:00

CrossFit

Mateusz

18:00-19:00

CrossFit Kids 6+

Tomek

18:00-19:00

WSS Kalistenika

Władek

19:00-20:00

Body Iron

Władek

19:00-20:00

CrossFit

Mateusz

19:00-20:00

WSS Odważniki Kulowe - grupa początkująca

Daniel

20:00-21:00

CrossFit

Mateusz

20:00-21:00

Podstawy CrossFit

Władek

06:00-07:00

CrossFit

Mateusz

07:00-08:00

CrossFit

Mateusz

08:00-09:00

CF Senior

Marcin

10:00-11:00

CrossFit Mama

Nata

12:00-13:00

CrossFit

Mateusz

17:00-18:00

CrossFit

Radek

17:00-18:00

CrossFit Kids 3-5

Tomek

18:00-19:00

CrossFit

Radek

18:00-19:00

CrossFit Kids 6+

Tomek

18:00-19:00

WSS Odważniki Kulowe - grupa zaawansowana

Dominik

19:00-20:00

CrossFit

Radek

20:00-21:00

CrossFit

Radek

20:00-21:00

DVC

Dominik

20:00-21:00

Podstawy CrossFit

Władek

06:00-07:00

CrossFit

Skowron

07:00-08:00

CrossFit

Skowron

12:00-13:00

CrossFit

Skowron

16:00-16:30

NoLimit Teens

Tomek

16:30-17:00

NoLimit Teens

Tomek

17:00-18:00

CrossFit

Kaczy

17:00-18:00

CrossFit Kids 3-5

Tomek

18:00-19:00

CrossFit

Kaczy

18:00-19:00

CrossFit Kids 6+

Tomek

18:00-19:00

WSS Kalistenika

Władek

18:00-19:00

WSS Odważniki Kulowe - grupa początkująca

Daniel

19:00-20:00

Body Iron

Tomek

19:00-20:00

WSS Dwubój

Leszek

20:00-21:00

CrossFit

Kaczy

20:00-21:00

Podstawy CrossFit

Daniel

06:00-07:00

CrossFit

Mateusz

07:00-08:00

CrossFit

Mateusz

12:00-13:00

CrossFit

Mateusz

17:00-18:00

CrossFit

Blacha

17:00-18:00

CrossFit Kids 3-5

Tomek

18:00-19:00

CrossFit

Blacha

18:00-19:00

CrossFit Kids 6+

Tomek

18:00-19:00

WSS Odważniki Kulowe - grupa zaawansowana

Dominik

19:00-20:00

CrossFit

Blacha

20:00-21:00

CrossFit

Władek

20:00-21:00

DVC

Dominik

20:00-21:00

Podstawy CrossFit

Blacha

06:00-07:00

CrossFit

Marcin

07:00-08:00

CrossFit

Marcin

08:00-09:00

CF Senior

Marcin

10:00-11:00

CrossFit Mama

Nata

12:00-13:00

CrossFit

Marcin

17:00-18:00

CrossFit

Maro

18:00-19:00

CrossFit

Maro

18:00-19:00

WSS Kalistenika

Władek

19:00-20:00

Body Iron

Maro

19:00-20:00

WSS Dwubój

Leszek

20:00-21:00

CrossFit

Maro

20:00-21:00

Podstawy CrossFit

Leszek

10:00-11:00

CrossFit

Mateusz

11:00-12:00

CrossFit Mama

Mateusz

12:00-13:00

Body Iron

Mateusz

11:00-12:00

CrossFit

Kaczy

12:00-13:00

Competitors RX

Kaczy

← →