Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Pn, 19-11-2018 06:00 - 07:00 CrossFit Skowron
07:00 - 08:00 CrossFit Skowron
12:00 - 13:00 CrossFit Skowron
17:00 - 18:00 CrossFit Mateusz
17:00 - 18:00 CrossFit Kids 3-5 Tomek
18:00 - 19:00 CrossFit Mateusz
18:00 - 19:00 CrossFit Kids 6+ Tomek
18:00 - 19:00 WSS Kalistenika Władek
19:00 - 20:00 Body Iron Władek
19:00 - 20:00 CrossFit Mateusz
19:00 - 20:00 WSS Odważniki Kulowe - grupa początkująca Daniel
20:00 - 21:00 CrossFit Mateusz
20:00 - 21:00 Podstawy CrossFit Władek
Wt, 20-11-2018 06:00 - 07:00 CrossFit Mateusz
07:00 - 08:00 CrossFit Mateusz
10:00 - 11:00 CrossFit Mama Nata
11:00 - 12:00 CF Senior Marcin
12:00 - 13:00 CrossFit Mateusz
17:00 - 18:00 CrossFit Radek
17:00 - 18:00 CrossFit Kids 3-5 Tomek
18:00 - 19:00 CrossFit Radek
18:00 - 19:00 CrossFit Kids 6+ Tomek
18:00 - 19:00 WSS Odważniki Kulowe - grupa zaawansowana Dominik
19:00 - 20:00 CrossFit Radek
20:00 - 21:00 CrossFit Radek
20:00 - 21:00 DVC Dominik
20:00 - 21:00 Podstawy CrossFit Blacha
Śr, 21-11-2018 06:00 - 07:00 CrossFit Skowron
07:00 - 08:00 CrossFit Skowron
12:00 - 13:00 CrossFit Skowron
17:00 - 18:00 CrossFit Kaczy
17:00 - 18:00 CrossFit Kids 3-5 Tomek
18:00 - 19:00 CrossFit Kaczy
18:00 - 19:00 CrossFit Kids 6+ Tomek
18:00 - 19:00 WSS Kalistenika Władek
18:00 - 19:00 WSS Odważniki Kulowe - grupa początkująca Daniel
19:00 - 20:00 Body Iron Tomek
19:00 - 20:00 WSS Dwubój Leszek
20:00 - 21:00 CrossFit Kaczy
20:00 - 21:00 Podstawy CrossFit Daniel
Cz, 22-11-2018 06:00 - 07:00 CrossFit Mateusz
07:00 - 08:00 CrossFit Mateusz
12:00 - 13:00 CrossFit Mateusz
17:00 - 18:00 CrossFit Blacha
17:00 - 18:00 CrossFit Kids 3-5 Tomek
18:00 - 19:00 CrossFit Blacha
18:00 - 19:00 CrossFit Kids 6+ Tomek
18:00 - 19:00 WSS Odważniki Kulowe - grupa zaawansowana Dominik
19:00 - 20:00 CrossFit Blacha
20:00 - 21:00 CrossFit Blacha
20:00 - 21:00 DVC Dominik
20:00 - 21:00 Podstawy CrossFit Władek
Pt, 23-11-2018 06:00 - 07:00 CrossFit Marcin
07:00 - 08:00 CrossFit Marcin
08:00 - 09:00 CF Senior Marcin
10:00 - 11:00 CrossFit Mama Nata
12:00 - 13:00 CrossFit Marcin
17:00 - 18:00 CrossFit Maro
18:00 - 19:00 CrossFit Maro
18:00 - 19:00 WSS Kalistenika Władek
19:00 - 20:00 Body Iron Maro
19:00 - 20:00 WSS Dwubój Leszek
20:00 - 21:00 CrossFit Maro
20:00 - 21:00 Podstawy CrossFit Leszek
So, 24-11-2018 10:00 - 11:00 CrossFit Mateusz
11:00 - 12:00 CrossFit Mama Mateusz
12:00 - 13:00 Body Iron Mateusz